Адміністративні послуги
PDF Друк e-mail

 

 

ГРАФІК

прийому осіб, які потребують первинної правової допомоги з питань, що належать до компетенції Великоновосілківської селищної ради

 

Місце проведення прийому

День прийому

Години прийому

Телефони для довідок

Громадська приймальня

 (другий поверх Великоновосілківської селищної ради)

II, IV понеділок місяця,

III середа місяця

9.00 -12.00

 

14.00-17.00

2-13-55

2-19-42

2-05-39

 

 
ПОРЯДОК видачі відділом реєстрації Великоновосілківської селищної ради довідок про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб PDF Друк e-mail

ЗАТВЕРДЖЕНО

виконавчого комітету

27.02.2019 № 36

 

ПОРЯДОК

видачі відділом реєстрації Великоновосілківської селищної ради довідок про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб для мешканців смт Велика Новосілка, Новий Комар, с.Времівка, с.Нескучне та с- ща Благодатне Донецької області

 

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 

1. Порядок видачі довідок про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб для мешканців смт Велика Новосілка, Новий Комар, с.Времівка, с.Нескучне та с- ща Благодатне Донецької області (далі – Порядок) визначає процедуру видачі відділом реєстрації Великоновосілківської селищної ради довідок про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб, які мешкають у смт Велика Новосілка, с.Новий Комар, с.Времівка, с.Нескучне, с-ще Благодатне Великоновосілківського району Донецької області.

Порядок розроблено на підставі Конституції України, Цивільного кодексу України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», «Про адміністративні послуги», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг», інших законодавчих актів України.

2. Довідка про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб (далі – Довідка) видається для пред’явлення до органів праці та соціального захисту населення за призначенням усіх видів соціальних допомог та до установ, організацій, які надають населенню комунальні послуги, нотаріусівтощо.

3. Довідка видається згідно із затвердженою формою (додаток 1 до Порядку).

4. Уповноваженим виконавчим органом з видачі Довідки є відділ реєстрації Великоновосілківської селищної ради.

5. Довідка підписується начальником відділу реєстрації Великоновосілківської селищної радитаскріплюється печаткоювідділу.

6. Видача Довідки здійснюється через відділ з надання адміністративних послуг Великоновосілківської районної державної адміністрації

7. Інші терміни, які використані в Порядку, мають такізначення:

 • особа – фізична особа, яка звертається за отриманнямДовідки;
 • місце реєстрації – житловий будинок, квартира, інше приміщення, придатне для проживання в ньому, у відповідному населеному пункті, в якому зареєстровано місце проживання фізичноїособи;
 • Довідка – документ, який видається виконавчим органом Великоновосілківської селищноїради – відділом реєстрації Великоновосілківської селищноїради;
 • місце прийому громадян – приміщення ЦНАП (відділу з надання адміністративних послуг Великоновосілківської районної державної адміністрації).

Спеціалісти відділу реєстрації Великоновосілківської селищної ради та відділу з надання адміністративних послуг Великоновосілківської районної державної адміністрації, які відповідно до своїх службових або трудових обов’язків мають доступ до персональних даних осіб, які звертаються за отриманням відповідної адміністративної послуги, зобов’язані не допускати розголошення в будь-який спосіб цих персональних даних, які їм довірено або які стали їм відомі під час виконання ними службових або трудовихобов’язків.

Надання відомостей про склад сім’ї або зареєстрованих осіб та інших персональних даних здійснюється виключно у випадках, передбачених законами України, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини або за згодою самої особи.

Документом, який свідчить про реєстрацію особи, є паспорт громадянина України, тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист, довідка про звернення за захистом в Україні.

Графік прийому осіб, які звертаються за отриманням Довідки, встановлюється з урахуваннямрежимуроботиЦентрунаданняадміністративнихпослугВеликоновосілківської районної державної адміністрації.

 

2. РОЗГЛЯД ЗАЯВ ПРО ВИДАЧУДОВІДКИ

 

 1. Для отримання Довідки особа подає до відділу з надання адміністративних послуг Великоновосілківської районної державної адміністрації (приміщенняЦНАП):
 2. заяву про видачу довідки про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб установленої форми (додаток 2 доПорядку),
  • оригінал документа на право власності на житлове приміщення (занаявності),
 3. оригінал свідоцтва про народження для осіб, що не досягли 14-річного віку (за наявності),
 4. оригінали паспортів громадянина України (або тимчасового посвідчення громадянина України, посвідки на постійне проживання, посвідки на тимчасове проживання, посвідки біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист, довідка про звернення за захистом в Україні) усіх зареєстрованих осіб у житловому приміщенні/будинку (занаявності),
  • оригінал будинкової книжки (занаявності),
 5. оригінал свідоцтва про шлюб або про розірвання шлюбу (за необхідністю). При виникненні необхідності – іншідокументи.
 6. Як джерело додаткової інформації до переліку документів може додаватися квитанція про оплату житлово-комунальних послуг за останній місяць, де зазначено кількість проживаючих осіб у житловому приміщенні.
 1. У разі повторного звернення особи для отримання Довідки заявник подає заяву про видачу довідки про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб установленої форми (додаток 2 до Порядку) та оригінал свого паспорту громадянина України (або тимчасового посвідчення громадянина України, посвідки на постійне проживання, посвідки на тимчасове проживання, посвідки біженця, посвідчення особи, якапотребуєдодатковогозахисту,   посвідчення        особи,        якій         надано тимчасовий захист,довідка про звернення за захистом вУкраїні).
  1. У разі подання заяви законним представником особи додатковоподаються:
 2. документ, що посвідчує особу законногопредставника;
 3. документ, що підтверджує повноваження особи як законного представника, крім випадків, коли законними представниками є батьки(усиновлювачі).
 4. Відповідальність за достовірність даних, зазначених у заяві, та документів, доданих до неї, несе особа, яка звертається за отриманнямДовідки.

 

3.СТРОКИ РОЗГЛЯДУ ЗАЯВИ ПРО ВИДАЧУДОВІДКИ

 

Видача Довідки про склад сім’ї або зареєстрованих осіб у житловому приміщенні/будинку здійснюється протягом трьох робочихднів.

 

Секретар виконавчого комітету

селищної ради                                                                    Т.О.Смірнова

 

Додаток