Новини
PDF Друк e-mail

Комунальне підприємство «Великоновосілківський комунхоз» повідомляє споживачів про наміри зміни тарифів на житлово-комунальні послуги по водопостачанню, водовідведенню, викачці та вивозу нечистот, збору та вивозу сміття (ТБО), у зв’язку з тим що, діючі тарифи прийняті рішенням селищної ради від 24.12.2014р. № 163 не забезпечують покриття фактичних витрат наданих комунальних послуг. Фактично відшкодування собівартості по послугам наданих населенню складає 73%.

У зв’язку з підвищенням вартості на товарно-матеріальні цінності, поливно-мастильні матеріали, енергоносії, підвищення мінімальної заробітної плати та інших складових, на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011р. № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» КП «Великоновосілківський комунхоз» проведено розрахунок тарифів на комунальні послуги.

У розмірі :

Найменування послуги

Ціна з ПДВ

Ціна без ПДВ

Для населення

Водопостачання 1м3

13,50

11,25

1 особа 150л у сутки , або 4,5 м3 за місяць

60,75

50,63

Колонка загального користування 1 особа 50л у сутки , або 1,5 м3 за місяць

20,25

16,88

Водовідведення /КНС/1м3

23,00

19,16

1 особа 150л у сутки , або 4,5 м3 за місяць

103,50

86,25

Водовідведення /АС машини//1м3

34,00

28,33

1 особа 150л у сутки , або 4,5 м3 за місяць

153,00

127,50

Вивіз сміття / ТПВ/ Тариф за 1м3

112,20

93,50

Благоустрій житла / квартири/1 особа - за місяць

18,70

15,58

житло індивідуальної настройки /1 особа - за місяць

22,44

18,70

Для не промислової групи споживачів

Водопостачання 1м3

15,95

13,29

Водовідведення/КНС/1м3

27,15

22,62

Для промислової групи споживачів

Водопостачання 1м3

18,40

15,33

Водовідведення/КНС/1м3

31,35

26,12

   

З порядком формування тарифів на централізоване водопостачання, водовідведення, вивезення твердих побутових відходів можна ознайомитись звернувшись до адміністрації підприємства за адресою: смт Велика Новосілка, пр.. Гагаріна, 6 та на офіційному веб-сайті Великоновосілківської селищної ради: vnps.gov.ua

Зауваження та пропозиції прий   маються протягом 15 днів з моменту опублікування. Зауваження та пропозиції направляти на адресу: 85500, смт Велика Новосілка, пр. Гагаріна, 6, тел. 21338, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду в паперовому або електронному вигляді.

 
Перейменування вулиць селищної ради. PDF Друк e-mail

На виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» Великоновосілківською селищною радою проведена певна робота щодо перейменування вулиць населених пунктів ради.

З метою більш прозорого та об’єктивного вибору нових назв вулиць приймались пропозиції від Великоновосілківського селищного товариства греків, комісії при селищній раді з питань упорядкування найменувань вулиць, депутатів ради, громадськості. Всі пропозиції були розглянуті, обговорені та 30 грудня 2015 на сесії Великоновосілківської селищної ради депутатами прийнято рішення щодо переліку вулиць, які підлягають перейменуванню та нових назв вулиць.

Що ж потрібно робити мешканцям вулиць, які перейменовані?

Законодавством не передбачено внесення змін до правовстановлюючих документів (свідоцтва про право власності, свідоцтва про право на спадщину, договору купівлі-продажу, договору міни, договору дарування, тощо) у зв’язку з перейменуванням вулиць, на яких знаходиться об’єкт нерухомого майна, а тому вони є чинними та не потребують заміни чи отримання нового правовстановлюючого документа.

В той же час, з власної ініціативи або у разі необхідності (продаж, дарування, тощо) власник майна (в тому числі земельної ділянки), відносно якого відбулись зміни у назві вулиці, відповідно до законодавства має право самостійно (або уповноважити на це іншу особу за довіреністю) звернутись до органу державної реєстрації прав на нерухоме майно з заявою про внесення змін до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у зв'язку із зміною назви чи перейменування вулиці відповідно до рішення Великоновосілківської селищної ради.

У разі необхідності здійснення нотаріальних дій з нерухомістю (продаж, успадкування, дарування тощо) у селищній раді можна отримати довідку про перейменування вулиці. На підставі правовстановлюючих документів зі старою назвою вулиці і довідки селищної ради нотаріус видає новий правовстановлюючий документ з новою назвою вулиці.

Відповідно до ст. 6 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» у разі зміни адреси житла в межах адміністративно-територіальної одиниці особа або її законний представник повинні письмово повідомити про це орган реєстрації місця проживання протягом десяти днів. Органом реєстрації є територіальні підрозділи Державної міграційної служби України.

На підставі поданих особою або її законним представником відомостей працівник територіального підрозділу Державної міграційної служби України в той самий день вносить необхідні зміни до паспортного документа та протягом семи днів до реєстраційного обліку.

Перереєстрація також може проходити під час заміни паспорта, оновлення фотокарток, зміні прізвища тощо, тобто коли у людини виникає потреба.

Також Український інститут національної пам’яті обнародував список з 871 населеного пункту України, які підлягають перейменуванню. На території селищної ради потрібно перейменувати с-ще Октябр. В зв’язку з тим, що селище не має історичної назви, згідно пропозицій мешканців,   Великоновосілківською селищною радою надано до Верховної Ради України пропозицію щодо перейменування с-ща Октябр в с-ще Благодатне.

Нові зміни почнуть діяти з 1 лютого 2016 року після внесення змін до діючих реєстрів.

Перелік вулиць селищної ради, які перейменовані:

смт Велика Новосілка:

вул. Октябрська на вул. Центральна;

вул. Совєтська на вул. Українська;

вул. Леніна на вул. Янісольська;

вул. Щорса на вул. Шкільна;

вул. Чапаєва на вул. Стадіонна;

вул. 50 років ВЛКСМ на вул. Грецька;

вул. 60 років СРСР на вул. Зелена.

с.Времівка:

вул. Октябрська на вул. Широка.

с.Нескучне:

вул. Леніна на вул. ім.М.Корфа

вул. Совєтська на вул. Мирна.

с-ще Октябр:

вул. Калініна на вул. Нова;

вул. 50 років СРСР на вул. Затишна;

вул. Октябрська на вул. Вишнева

 

Секретар

Великоновосілківської селищної ради                 В.М.Парпара

 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 2