Оголошення
МОНЕТИЗАЦІЯ ЗАЛИШКІВ НЕВИКОРИСТАНИХ КОШТІВ СУБСИДІЇ НА ОПАЛЕННЯ PDF Друк e-mail

Як будуть виплачувати надлишки субсидії

 

Із першого травня уряд здійснив перші кроки в монетизації субсидій за житлово-комунальні послуги. Як відбуватиметься повернення коштів, кому й за що їх виплачуватимуть, та яким чином люди зможуть їх отримати?

Пропонуємо ознайомитись з основними умовамиотримання зекономленої субсидії.

 

 Хто може розраховувати на відшкодування? 

 

 Не всі зможуть отримати кошти за невикористані субсидії. Ті домогосподарства, які, маючи субсидію, зуміли зекономити до 100 кубічних метрів газу або до 150 кіловат електроенергії, можуть розраховувати на компенсацію. Відтепер цей залишок не осідатиме на рахунках отримувачів у відповідних організаціях, а перераховуватиметься на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплачуватиметься через поштові відділення.

 

 Як це відбуватиметься на практиці ?

 

 Списки осіб, у яких зазначаються відповідні суми невикористаної субсидії, подаються до 1 червня управлінню соціального захисту населення підприємствами — надавачами послуг. Ті люди, які зекономили субсидію та розраховують на компенсацію,  до 1 вересня мають подати в управління  заяву, у якій вказати спосіб виплати цих коштів. Це може бути відповідний переказ через будь-яку банківську установу, користувачі можуть при бажанні відкрити соціальний рахунок або ж отримати свої гроші через пошту. У заяві необхідно вказати реквізити, зокрема, особовий рахунок одержувача в банківській установі або ж адресу отримувача на поштове відділення.

 

Як користувачі знатимуть, чи вони мають подавати заяву на отримання цих коштів?

 

Передусім потрібно звернути увагу на щомісячну квитанцію, яка приходить щодо оплати тої чи іншої послуги. У ній вказується, є економія газу або електроенергії, чи немає. Якщо ж є, то це свідчить про можливість отримати кошти.

                                                                                                              Відділ прийому громадян управління 

                                                                                                              соціального захисту населення 

                                                                                                              Великоновосілківської райдержадміністрації

 
Оголошення PDF Друк e-mail

Рішенням виконавчого комітету Великоновосілківської селищної ради від 30.08.2017 № 127 було визначено місця для упорядкування тимчасової дрібно - роздрібної торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, товарами сезонного попиту, сфери послуг, підвищенняякості обслуговування споживачів на території Великоновосілківської селищної ради на 2017 рік.

Ознайомитися зі змістом рішення виконавчого комітету можна на офіційному веб сайті Великоновосілківської селищної ради Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду та у секретаря виконавчого комітету селищної ради.

Довідки за телефоном: (06243)21355

Виконавчий комітет

Великоновосілківськоїселищної ради

 

 

 

Великоновосілківська селищна рада повідомляє землевласників (землекористувачів), на території земельних ділянок яких розташовані об’єкти археологічної спадщини, про необхідність укладання охоронних договорів на них.Наказом Головного управління

 

Держгеокадастру у Донецькій області від 21.02.2017 року № 42 затверджений графік особистого прийому громадян, згідно якого прийом по Великоновосілківській селищній раді буде проводити 13.09.2017 року заступник начальника Міськрайонного управління у Великоновосілківському районі та м. Донецьку Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Рибакова Олена Олександрівна.

 

 

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ СІЛЬСЬКОЇ МІСЦЕВОСТІ

 

З метою виконання завдань і заходів, визначених Стратегією розвитку Донецької області на період до 2020 року, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 21 червня 2016 року № 498, урахування пріоритетних напрямків діяльності місцевих органів виконавчої влади області на 2017 рік, визначених Концепцією Програми економічного і соціального розвитку Донецької області на 2017 рік, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 10 жовтня 2016 року №895, керуючись законами України «Про засади державної регіональної політики», «Про місцеві державні адміністрації», «Про військово-цивільні адміністрації», розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 року № 1437 «Про схвалення Концепції Державної цільової програми розвитку аграрного сектору економіки на період до 2020 року» запрошуємо  ініціативних сільських мешканців відповідних територій для обговорення з ними можливостей започаткування нового або розвитку існуючого власного бізнесу в сфері сільськогосподарського виробництва, організації сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, у тому числі через участь у регіональній програмі підтримки розвитку малого та середнього бізнесу за фінансової підтримки обласного бюджету та коштів міжнародної матеріально-технічної допомоги

Зацікавлених осіб просимо дзвонити за тел.2-19-42, 2-16-09 до 26.01.2017 (селищна рада)

 
PDF Друк e-mail

«Проекти ПРООН» Покращення безпеки та рівня благоустрою вулиць улюбленого селища»

Великоновосілківський р-н з 2011 року активно співпрацює Програмою розвитку ООН в Україні.

В ході даної співпраці у 2015 році у Великоновосілківській селищній раді було створено Громадську організацію «СОНЦЕСВІТ» (голова ГО Сирман Яна Василівна), якою було проведено моніторинг існуючих проблем громади, спільно з місцевою владою розроблено Плани розвитку громади, які тепер можна втілювати в життя через реалізацію мікропроектів, а саме: покращення медичних послуг шляхом придбання медичного обладнання, забезпечення безпеки шляхом впровадження зовнішнього освітлення, покращення водопостачання та водовідведення.

У березні 2017 року на засіданні Форуму місцевого розвитку Великоновоселківського району було презентовано новий проект Програми розвитку ООН «Верховенство права та правосуддя на рівні громад у районах України, постраждалих від конфлікту». Громадська організація прийняла рішення прийняти участь у даному проекті. Ініціатива була одноголосно підтримана і керівниками Форуму Місцевого Розвитку та керівництвом селищної ради.

Терміни були вкрай обмежені, тому необхідна була чітка організація в ході підготовки. Технічну та методичну допомогу громадська організація знайшла у районного координатора співпраці з Проектом - Гноєвої Світлани. До командної роботи були залучені депутати селищної ради Мамука Сергій та Парпара Вікторія, вони увійшли до складу ГО на час реалізації проекту асоційованими членами та надали усю необхідну допомогу.

Селищною радою було замовлено розробку проектно-кошторисної документації на реконструкцію лінії освітлення вул. Янісольська, вул. Шкільна, вул. Українська в смт Велика Новосілка. Відповідно даної документації громадською організацією підготовлено мікропроект «Забезпечення безпеки через реконструкцію лінії освітлення вул. Янісольська, вул. Шкільна, вул. Українська в смт Велика Новосілка Великоновосілківського району Донецької області», яким було передбачено установка 51 світлодіодних світильників, 5 фотоелектричних датчиків, 5 багатотарифних приладів обліку, 4317,1 м самонесущі ізольовані проводи СИП. Загальна сума проекту склала 740,983 тис.грн., з яких 518,560 тис.грн. було надано ПРООН, а 222,423 тис.грн. - районним бюджетом.

В ході проведення конкурсного відбору підрядника на виконання робіт виник профіцит (економія коштів) у сумі 253489,98 грн. В результаті загальними зборами було прийнято рішення про збільшення об’ємів робіт та встановлення додаткових 34 світильників по вул. Центральна, пров. Весняному та Бригадному.

На сьогодні громадською організацією «СОНЦЕСВІТ» даний проект реалізовано в повному обсязі але організація вирішила не зупинятись на досягнутому і разі підтримки місцевої влади та населення приймати участь у подібних проектах і надалі.

Участь у реалізації даного проекту стало подоланням стереотипів та початком усвідомлення своєї значущості у громаді, дозволила не тільки вирішити частину соціальних проблем у громаді але й підвищити проінформованість громадян про можливості самоорганізації та розширення можливостей у вирішенні нагальних проблем шляхом консолідації фінансових ресурсів партнерів, безпосередньої участі кожного члена суспільства у вирішенні актуальних проблем на власних територіях.

Велика подяка Проекту «Верховенство права та правосуддя на рівні громад у районах України, постраждалих від конфлікту»., команда якого передавала сучасний європейський досвід розвитку громадського суспільства у мирні часи, і не залишила своїх партнерів , коли прийшла біда і майже кожен населений пункт, кожна родина зіткнулась з непередбаченими труднощами, які необхідно вирішувати негайно, але без підтримки неможливо. Сподіваємось на подальшу успішну співпрацю.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 6