Оголошення
Налоговая обнародовала новые счета для уплаты ЕСВ с 1 января 2021 года PDF Друк e-mail

Полный перечень новых счетов обнародован на сайте ГНС

Государственная налоговая служба обнародовала новые небюджетные счета 3556 для уплаты единого сов взноса (ЕСВ). Новые счета для уплаты ЕСВ вступают в силу с 1 января 2021 года.

Об этом сообщается на сайте ГНС.

Как отмечается в сообщении, при уплате единого взноса на общеобязательное государственное социальное страхование поле "Назначение платежа" расчетного документа заполняется таким образом:

Налоговая обнародовала новые счета для уплаты ЕСВ с 1 января 2021 года1 - служебный код ("*");

2 - код вида уплаты ("101" - Уплата суммы единого взноса);

3 - код по ЕГРПОУ плательщика, который осуществляет уплату;

4 - печатается разъяснительная информация о назначении платежа;

5 - не заполняется;

6 - не заполняется;

7 - не заполняется.

Символы счетов для зачисления ЕСВ в органах ГНС

Налоговая обнародовала новые счета для уплаты ЕСВ с 1 января 2021 года

Донецкая область (Скачать)

 

Источник: https://www.rbc.ua/rus/news/nalogovaya-obnarodovala-novye-scheta-uplaty-1609145315.html?fbclid=IwAR0qkKp1ftRo6fRDTd73oqTkDLYPxm_7jN5VavQYl_a8YDPFn0ahR2hBmHE

 
Насилля у сім'ї над дитиною ! PDF Друк e-mail

В нашому суспільстві існує проблема насилля в сім'ї насамперед батьків над дітьми оскільки діти є незахищеними.

У деяких родинах як дисциплінарну міру використовують різні види психологічного фізичного впливу на дитину наприклад ; ляпаси, побиття ременем та інші види психологічного тиску з блоку батьків опікунів, та вихователів.

Одним із проявів жорстокого поводження з дитиною у жінки коли та ще перебуває в утробі це може бути небажаною вагітністю та не піклується про неї. Будучи емоційно відкинутими ще до народження, такі діти народжуються раніше терміну в два рази частіше в порівнянні з дітьми від бажаної вагітності, вони частіше мають недостатню масу тіла, частіше хворіють у перші місяці життя, гірше розвиваються.

Будь-який вид жорстокого поводження з дітьми веде до найрізноманітніших наслідків, але всі вони поєднуються одним - порушення прав людини, збиток здоров'ю дитини чи небезпека для її життя. Негативними наслідками є психологічні травми, які приводять до посттравматичних та психореактивних розладів.

В звязку із покращенням ситуації із коронавірусом у країні та частковим послабленням карантинних заходів, відділ «Великоновосілківське бюро правової допомоги» Маріупольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відновило свою роботу у штатному режимі. Звернутися можна за телефоном 099 636 92 49. Також звернутися за консультацією чи складанням позовної заяви можна за адресою вул. Пушкіна буд. 36 каб.9 смт. Велика Новосілка.

 
Які існують підводні камені при зверненні до суду в момент встановлення факту смерті та народження на непідконтрольній території. PDF Друк e-mail

Великоновосілківське бюро правової  допомоги Маріупольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної  правової допомоги  повідомляє, що при укладенні договору дарування часто виникають питання  що саме оформити заповіт чи договір дарування.

При розгляді даної проблеми встановлення фактів ( народження та смерті)  потрібно пам’ятати, що дана процедура поділяється на  декілька складових частини;

Першою дією особи яка бажає зареєструвати факт (смерті та народження), звернення органів ДРАЦС за офіційною відмовою.

Другою дією особи яка  вже отримала довідку (довідка використовується лише для звернення до суду надалі довідка буде не потрібна)  від  органів ДРЦС.

Третя дія особи яка отримала довідку про відмову у  Територіальних органах ДРАЦС, потрібно звернутись до найблищого офісу системи Безоплатної правової допомоги. Для складання заяви про встановлення факту смерті чи (народження) на непідконтрольній території.

Четверта дія особи якій вже склали заяву про встановлення факту  (смерті чи народження) потрібно звернутися до місцевих органів суду. Для того щоб суд залучив дану справу до розгляду та надав ухвалу про відкриття провадження у справі, з якою особа повинна піти до органів ДРАЦС.  Задля отримання заяви про проведення засідання без їхньої участі  (без участі органів ДРАЦС) особа отримавши заяву йде до місцевого суду для отримання рішення  про встановлення факту (смерті народження). Після отримання рішення  про встановлення факту смерті, особа  йде до органів ДРАЦСУ та отримує свідоцтво про народження чи смерть на непідконтрольній території.

 
Звіт про надходження та використання коштів виборчого фонду кандидата на посаду селищного голови (остаточний) PDF Друк e-mail

Петрової Людмили Василівні

 

Куропятника Олександра Миколайовича

 
Порядок прийняття спадщини! PDF Друк e-mail

Трапляються ситуації коли спадкоємці у зазначенні законодавством України строки не встигли звернутися до Нотаріальної контори для того аби прийняти спадщину. В даному випадку вам потрібно знати як поновити строк для прийняття спадщини. Отже потрібно розглянути детальніше порядок поновлення строку.

Відповідно до ст.1220 ч.1,2,3, Цивільного Кодексу України спадщина відкривається внаслідок смерті особи або оголошення її померлою. Спадкоємці за заповітом чи за законом мають право прийняти спадщину або не прийняти. Спадкоємець

Згідно ст. 1279 ч. 1 та 2 для прийняття спадщини встановлюється строк у шість місяців, який починається з часу відкриття спадщини. Якщо виникнення у особи права на спадкування залежить від неприйняття спадщини або відмови від її прийняття іншими спадкоємцями, строк для прийняття нею спадщини встановлюється у три місяці з моменту неприйняття іншими спадкоємцями спадщини або відмови від її прийняття.

Якщо строк, що залишився, менший ніж три місяці, він подовжується до трьох місяців. Спадкоємець який бажає прийняти спадщину але на той час не проживав постійно із спадкодавцем, має надати до нотаріальної контори а в тих населених пунктах де немає нотаріальних контор, до органів місцевого самоврядування заяву про прийняття спадщини.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 5