Користувачам РРО (касових апаратів): з 1 липня настає відповідальність за неподання звітності в електронному вигляді PDF Друк e-mail

ДПІ у Великоновосілківському районі нагадує користувачам касової техніки, що у зв’язку з введенням в дію п. 9 ст. 17 Закону України від 6 липня 1995 року №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» з 1 липня 2013 року настає відповідальність за неподання звітності в електронному вигляді.

Норма зазначеної статті передбачає, що до суб’єктів господарювання застосовуються фінансові санкції у розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - в разі неподання до органів державної податкової служби звітності, пов’язаної із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій, розрахункових книжок та копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків з реєстраторів розрахункових операцій по дротових або бездротових каналах зв’язку.

Для виконання вимог законодавства щодо обов’язкової передачі звітності в електронному вигляді у суб’єктів господарювання є два шляхи:

- придбати РРО нового покоління, що створюють контрольну стрічку в електронній формі та містять вбудовані модеми;

- доопрацювати існуючу касову техніку та приєднати до неї відповідні модеми для передання звітної інформації.

З цих питань суб’єктам господарювання рекомендуємо звертатися до центру сервісного обслуговування касових апаратів.