Скористайтеся правом на звернення PDF Друк e-mail

 

Одним із ключових завдань в організації роботи з розгляду звернень громадян ДПІ у Великоновосілківському районі є забезпечення постійного зв'язку між податковою службою і громадянином, вирішення життєво важливих проблем кожної людини. З цією метою кожний громадянин має можливість звернутись до податкової інспекції не тільки особисто, а й письмово.

Так, за січень – квітень 2013 року до податкової інспекції надійшло 4 письмових звернень. На особистий прийом до керівництва ДПІ виявили бажання прийти 25 громадян.

Питання, порушені у зверненнях, стосувалися ведення підприємницької діяльності, податку на доходи фізичних осіб та застосування норм Податкового кодексу. За результатами розгляду надано роз’яснення на усі звернення.

Громадяни також мають можливість поспілкуватися з керівництвом податкової інспекції та вирішити свої проблемні питання під час особистого прийому. Крім цього, посадовими особами ДПІ проводились виїзні прийоми громадян у населених пунктах району.

Міністерством доходів і зборів України запроваджено єдиний антикорупційний сервіс для платників податків «Пульс» за номером (044)-284-00-07, який приймає звернення представників бізнесу не тільки з податкових, а й з митних питань.