Знову про реєстратори розрахункових операцій PDF Друк e-mail

Чим ближче до червня поточного року, тим частіше у власників касових апаратів виникає запитання: що очікувати?

З метою наближення до європейських стандартів звітування ДПІ у Великоновосілківському районі інформує про основні переваги запроваджених змін, які полягають у наступному:

- по-перше, застосування передачі інформації у електронному вигляді до органів ДПС надасть можливість платникам податків зекономити власний час.

- по-друге, це надасть можливість суб’єктам господарювання зменшити витрати на утримання касової техніки за рахунок відсутності необхідності друкування паперової контрольної стрічки та її зберігання протягом 3-х років, у чому більше не буде потреби.

- по-третє, використання електронної контрольної стрічки призведе до значного скорочення перевірок.

Відповіді на найбільш поширені запитання.

Питання: Якщо виникне якась помилка, як можна про це дізнатися та виправити її?

Відповідь: У разі виникнення помилки при передачі пакету даних інформаційний еквайєр повертає до РРО код помилки. Залежно від коду помилки РРО повторює спробу передачі даних негайно або через визначений час. Тобто, еквайєр відсилає на РРО ряд команд, які РРО автоматично повинно виконати.

Питання: Якщо буде втрачено зв’язок з сервером, куди подінуться дані про розрахункові операції?

Відповідь: Касовий апарат з модемом накопичує контрольно-звітну інформацію у разі неможливості передачі її через порушення зв'язку із сервером обробки інформації з будь-яких причин та автоматично передає накопичену інформацію до сервера обробки інформації після відновлення.