Що потрібно знати при укладенні договору дарування! PDF Друк e-mail

Великоновосілківське бюро правової допомоги Маріупольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги повідомляє; при укладенні договору дарування часто виникають питання що саме оформити заповіт чи договір дарування, спробуємо відповісти на досить часто виникаючі питання.

В таких випадках дуже правильно укладати саме договір дарування який дозволить бути впевненим що спадщина яка залишиться після смерті дарувальника буде саме належать людині яка є обдарованою.

У випадку укладення заповіту ніяких гарантій не існує дарувальник може будь якої миті відмовитися від свої намірів щодо спадщини та обдарований залишиться з нічим.

При укладанні договору дарування важливо також пам'ятати що є інші спадкоємці та важливо погодити з ними та всіма сторонами і учасниками процесу розподілу майна. Важливо пам'ятати що в даних ситуаціях є інші спадкоємці які мають такі самі права.

В звязку із покращенням ситуації із коронавірусом у країні та частковим послабленням карантинних заходів, відділ «Великоновосілківське бюро правової допомоги» Маріупольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відновило свою роботу у штатному режимі. Звернутися можна за телефоном 099 636 92 49. Також за консультацією чи складанням позовної заяви можна звернутися за адресою вул. Пушкіна буд. 36 каб.9 смт. Велика Новосілка.