654 мільйона гривень - внесок до бюджету платників Мар’їнського управління PDF Друк e-mail

За січень-липень 2020 року від платників податків Мар’їнського управління Головного управління ДПС у Донецькій області до зведеного бюджету країни надійшло 654 мільйона гривень. Зокрема у липні поточного року - 75 мільйонів гривень.

Основну частку, майже 59,5 % від загального збору зведеного бюджету займають надходження до місцевих бюджетів. У січні-липні до місцевих бюджетів регіону сплачено майже 389 мільйонів гривень.

До державного бюджету з початку року бізнес спрямував понад 265 мільйони гривень. Протягом січня - липня 2020 року основними бюджетоформуючими податками та зборами традиційно залишаються:

- податок на додану вартість – 95,9 мільйонів гривень;

- податок на доходи фізичних осіб – 73,5 мільйона гривень;

 - екологічний податок – 43,5 мільйона гривень;

- військовий збір – 21,5 мільйона гривень.

Безперечними лідерами в наповненні бюджетів залишаються платники Мар’їнського району. Ними за січень-липень 2020 року до зведеного бюджету країни спрямовано майже 402 мільйонів гривень.

У Мар’їнському управлінні Головному управлінні ДФС у Донецькій області звертають увагу платників на необхідність своєчасного та в повному обсязі виконання своїх зобов’язань зі сплати податків і зборів, адже ці кошти, в першу чергу, йдуть на реалізацію соціально важливих проектів та економічний розвиток країни.