254 мільйони гривень – внесок до бюджету платників податку на доходи фізичних осіб PDF Друк e-mail

За 6 місяців 2020 року платники податків території обслуговування Мар’їнського управління Головного управління ДПС у Донецькій області сплатили 254 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб (далі - ПДФО). До державного бюджету - 64 мільйона гривень, що на 4 мільйона гривень більше у порівняні з відповідним періодом 2019 року. Надходження до місцевих бюджетів зросли на 14 мільйонів гривень або на 7,7 відсотків у порівнянні з аналогічним періодом минулого року та склали 190 мільйонів гривень. гривень.

Сплачується цей податок із розрахунку 18 відсотків від нарахованого доходу та застосовується майже для всіх видів доходів громадян: зарплати, стипендії, заохочувальні виплати, виплати за договорами цивільно-правового характеру тощо. Надходження саме цього податку є показовим для розвитку міст, селищ та регіону в цілому.

Тому, фахівці Мар’їнського управління звертають увагу роботодавців на необхідність дотримання вимог трудового законодавства, своєчасну виплату заробітної плати та проводять систематичну роботу, спрямовану на викорінення виплати заробітної плати в «конвертах», неофіційних трудових відносин та недопущення виплати заробітної плати менше законодавчо встановленого мінімального рівня.