До завершення деклараційної кампанії залишилося менше місяця PDF Друк e-mail

 

ДПІ у Великоновосілківському районі нагадує громадянам про необхідність задекларувати свої доходи, отримані протягом 2012 року. Часу для подання декларації про майновий стан та доходи залишилося трохи менше місяцядо 1 травня 2013 року.

На сьогоднішній день відслідковується найгірший відсоток декларування доходів в Новопетриківській (7,3%), Зеленопільській (10,6%) та Шевченківській (20%) сільських радах. Необхідно відзначити Андріївську та Костянтинопільську сільські ради -100% подання декларацій про майновий стан громадянами цих сільських рад на протязі останніх років являється свідченням високої свідомості громадян по наповненню місцевого бюджету як сільської, так і районної ради. Хочеться, щоб громадяни, які ще не прийняли участь у проведеній кампанії декларування доходів замислилися над цим питанням і прийняли правильне рішення, адже часу до її закінчення залишилося дуже мало. Все це стосується громадян які отримали спадщину, дарування, які здійснювали купівлю-продаж рухомого та нерухомого майна, надавали нерухомість в оренду, житловий найм.

У разі виникнення будь-яких запитань щодо декларування платники податків можуть звернутися за роз’ясненням безпосередньо до податкової інспекції та сервісного центру, які на період кампанії декларування працюють у посиленому режимі, або зателефонувати до кол-центру Міндоходів за номером 0800-501-00-7.

Всю інформацію про порядок декларування доходів можна отримати на веб-порталі ДПСУ та субсайтах регіональних органів ДПС у розділі „Декларування громадянами майнового стану і доходів”.