Арбітражні керуючі повинні отримати відповідне свідоцтво PDF Друк e-mail

ДПІ у Великоновосілківському районі звертає увагу, що з 19 січня ц.р. Закон України «Про відновлення платоспроможності боржника або визначення його банкрутом» викладено у новій редакції (згідно Закону України від 22 грудня 2011 року №4212 – VI «Про внесення змін до Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визначення його банкрутом»).

Донедавна арбітражні керуючі (розпорядники майна, керуючі санацією, ліквідатори) здійснювали діяльність як фізичні особи - підприємці та така діяльність підлягала ліцензуванню.

Протягом шести місяців з дня набрання чинності Законом №4212 – VI державний орган з питань банкрутства безоплатно замінює за заявою арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) на свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора).

Згідно змін арбітражні керуючі (розпорядники майна, керуючі санацією, ліквідатори) є суб’єктами незалежної професійної діяльності. Право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) надається особі, яка отримала у державному органі з питань банкрутства відповідне свідоцтво та внесена до Єдиного реєстру арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) України.

Варто пам’ятати: з липня ц.р. (після закінчення шестимісячного строку з набрання чинності Законом №4212 – VI) втрачають чинність ліцензії на право здійснення діяльності арбітражного керуючого(розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора).