Реєстрація неприбуткових установ та організацій PDF Друк e-mail

 

Для включення до Реєстру неприбуткових установ або організацій платнику податків необхідно подати до територіального органу ДПС за своїм місцезнаходженням реєстраційну заяву за формою 1-РН, а також копії установчих документів.

Органи ДПС можуть здійснювати перевірку відомостей, що містяться в поданих документах.

За результатами перевірки та на підставі поданої заяви орган ДПС включає неприбуткову установу або організацію до Реєстру та присвоює їй відповідну ознаку неприбутковості.

За результатами розгляду заяви, установчих документів територіальним органом ДПС нижчого рівня за місцезнаходженням неприбуткової установи та організації приймається рішення про:

- внесення, повторне внесення неприбуткової установи або організації до Реєстру;

- відмову у внесенні неприбуткової установи або організації до Реєстру;

- присвоєння неприбутковій установі або організації іншої ознаки неприбутковості.

Рішення за затвердженою формою готується у двох примірниках - перший надається неприбутковій установі або організації, а другий залишається в територіальному органі ДПС нижчого рівня.

Форма реєстраційної заяви платника податку 1-РН та Форма рішення про внесення до Реєстру неприбуткових установ та організацій визначена Положенням про Реєстр неприбуткових установ та організацій, яке затверджене наказом Міністерства фінансів України від 24.01.2013 № 37 (набрав чинності з 12.03.2013).