Зміно ставки в екологічному податку PDF Друк e-mail

 

ДПІ у Великоновосілківському районі повідомляє, що з 04.01.2013 р. набрав чинності Закон України від 20.11.2012 р. № 5503-VІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо перегляду ставок деяких податків і зборів», яким збільшено ставки екологічного податку в середньому на 7,9 відсотка. У зв’язку з цим, платники екологічного податку за І квартал 2013 р. подають до органів податкової служби два додатки, тобто починаючи з 1 січня по 3 січня ц.р. включно за ставками екологічного податку, які діяли до 3 січня ц.р. включно, та з 4 січня по 31 березня ц.р. згідно Закону № 5503.

При цьому при обчисленні податкових зобов'язань по екологічному податку, які виникли з 1 січня 2013 р. до 31 грудня 2013 р. включно, ставки податку становлять 75% від діючих ставок. Порядок подання Податкової декларації екологічного податку та сплати податкових зобов'язань у 2013 році не змінився.

Якщо місце подання податкових декларацій не збігається з місцем перебування на податковому обліку підприємства, установи, організації, громадянина - суб'єкта підприємницької діяльності, яким в установленому порядку видано дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, спеціальне водокористування та розміщення відходів, до органу державної податкової служби, в якому таке підприємство, установа, організація або громадянин - суб'єкт підприємницької діяльності перебуває на обліку, подаються протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) періоду, копії відповідних податкових декларацій.